Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W słoneczną sobotę, 5 grudnia załoga z Samochodówki (7 uczniów, 5 nauczycieli) stawiła się na starcie Biegu Mikołajkowego nad jeziorem Strzeszyńskim. Spotkaniu przyświęcał szczytny cel, jakim była zbiórka pieniędzy dla dzieci z Domu Dziecka w Wągrowcu. Zawodnicy mieli do pokonania dwie pętle (10 km lub 4,3 km) po dość wymagającej trasie z kilkoma podbiegami.

Łącznie w biegu wzięło udział 1875 osób. Najlepszym z ekipy Samochodówki okazał się uczeń Dawid Socha z klasy 3eT, który dystans 10 km przebieg w czasie 0:44:40. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku nasze szeregi zasili jeszcze większa liczba uczniów i nauczycieli, by wspólnie pomóc dzieciakom. Na trenowanie mamy jeszcze trochę czasu, ponieważ kolejny Bieg Mikołajkowy dopiero za rok. Jest jednak jeszcze kilka innych biegów, w których możemy razem wziąć udział i reprezentować naszą szkołę.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo