Dnia 4 lutego 2016 roku w świetlicy szkolnej Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej z Poznania przeprowadziły badanie dotyczące pomiaru ilości tlenku węgla w wydychanym powietrzu naszych uczniów.

Przebadanych zostało 50 osób, otrzymały one informację na temat szkodliwości palenia papierosów. Panie rozdały również ulotki na temat chorób przenoszonych drogą płciową oraz zdrowego stylu życia. W marcu zapraszamy na kolejne badanie :) Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom pomyślicie o swoim zdrowiu. Warto zaznaczyć, że wiele osób przestało palić dzięki zeszłorocznemu badaniu, z czego ogromnie się cieszymy.

Całą akcję zorganizowała Pani psycholog Iwona Rybacka.