Dnia 05 lutego 2016 w Domu Żołnierza w restauracji "Markietanka" odbyła się studniówka Zespołu Szkół Samochodowych. Tradycyjnie uroczystość zaczęła się polonezem, następnie przemówienie wygłosił Pan Dyrektor Marek Gabryelewicz, życząc przyszłym Maturzystom wspaniałej zabawy.

Uczeń klasy 4bt, Mikołaj Ratka podziękował w imieniu uczniów Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w wychowanie i naukowe przygotowanie do matury. Uczniowie fantastycznie radzili sobie na parkiecie, wszyscy dobrze się bawili i zakończyli imprezę w cudownych humorach.