Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

15 marca 2016 roku klasy 2dt oraz 3et brały udział w akcji organizowanej przez Wydział Prewencji Policji w Poznaniu oraz Multikino pt. "Dopalacze niszczą życie". Uczniowie wysłuchali godzinnego wykładu policjantki na temat dopalaczy. Następnie prowadząca przeprowadziła konkurs na temat wiadomości omawianych podczas wystąpienia i jeden z naszych uczniów wygrał bilet do kina.

Uczniowie obejrzeli 45-minutowy film nagrany przez młodzież z Ostrowa Wielkopolskiego na temat konsekwencji zażywania substancji psychoaktywnych oraz długometrażowy film pt. "Amy" (Amy Winehouse - piosenkarka brytyjska, zmarła z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków). Mamy nadzieję, że wykład oraz filmy przyczynią się do podejmowania przez naszych uczniów odpowiedzialnych decyzji. Miejcie odwagę mówić "NIE", kiedy znajdziecie się w tego typu sytuacjach.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo