Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W dniach 18-20 marca br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Edukacyjne "Od tradycji do kompetemcji XXI wieku". Swoją ofertę przedstawiały publiczne i prywatne szkoły i uczelnie wyższe, zarówno polskie jak i zagraniczne. Młodzież, która już niedługo stanie przed wyborem swojej dalszej drogi kształcenia zbierała materiały informacyjne, oglądała prezentacje umiejętności praktycznych i rozmawiała z nauczycielami i uczniami szkół. Jak co roku nie mogło zabraknąć stoiska naszej szkoły - tym razem Zespół Szkół Samochodowych przyciągał młodzież nowym wystrojem.

Na tak zwanej Alei Zawodów zaprezentowaliśmy samochód elektryczny, który zwracał szczególną uwagę samochodowych maniaków... nawet tych najmłodszych, którzy być może zasilą kiedyś szeregi Samochodówki. Dyrektor Marek Gabryelewicz odebrał z rąk organizatorów nagrodę z okazji XX-lecia Targów Edukacyjnych w Poznaniu za promowanie wielkopolskich szkół.  Nasza oferta edukacyjna spotkała się z dużym zainteresowaniem gimnazjalistów. Następna okazja do promocji już 9 kwietnia podczas Drzwi Otwartych. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w pracę podczas trwania targów.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo