Mamy powody do dumy, w dniu 28 października nasza szkolna reprezentacja otrzymała tytuł MISTRZA MIASTA POZNANIA, zajmując  I miejsce podczas Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW- Licealiada 2016/2017.

Drużyna w składzie: Mleczak Szymon, Misiak Kamil, Grochulski Dawid, Szelągiewicz Michał, Jax Dominik, Juszczyk Szymon, Gałek Damian, Majewski Szymon, Budzyń Krzysztof, Stach Jakub, Kazimierczak Maurycy, Kubiak Adrian, Stachowiak Mateusz, Szymański Paweł, Sobieralski Kacper, Zieliński Maciej i Kiszka Paweł rozegrała mecze między innymi z 5, 8 i 20 LO, Zespołem Szkół Mechanicznych oraz Zespołem Szkół Geodezyjno-Drogowych, z którym spotkała się w finale. Drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !