W dniu 15 listopada br. gościliśmy uczniów 3 klas Gimnazjum nr 41 z Poznania. Młodzież wysłuchala prezentacji, zapoznała się z ofertą edukacyjną, a następnie zwiedziła szkołę, Warsztaty (m.in. halę główną, pracownie: diagnostyki poj. samochodowych, elektrotechniki i elektroniki poj. samochodowych, Toyoty, pomiarów, obróbki ręcznej, mechanicznej i łączenia metali) oraz Stację Kontroli Pojazdów.  Mamy nadzieję, że  udało nam się zachęcić gimnazjalistów do rozważenia w przyszłości podjęcia nauki w Samochodówce.