Wyniki - POBIERZ

XXVI  KONKURS  NA  NAJLEPSZEGO  MECHANIKA Zespołu Szkół Samochodowych w Poznaniu

Konkurs odbędzie się w piątek  17.02.2017 r. o godz.09.00.
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie zgłoszeni przez opiekunów warsztatowych. Termin zgłoszenia do dnia 15.02.2017 r.
Przy wyborze reprezentantów klas w konkursie opiekunowie kierować się będą wiedzą i umiejętnościami uczniów oraz wynikami w nauce.  Dotyczy to również uczniów odbywających zajęcia praktyczne w serwisach.

ETAP PIERWSZY  -  ELIMINACJE  (  17 LUTY GODZ. 09.00 )

Wszyscy uczestnicy konkursu rozwiązują zestaw 50 pytań testowych, czas 50 minut.

Najlepszych 8 uczniów mających największą liczbę punktów przechodzi do finału.
    W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje czas oddania testu.

ETAP  DRUGI        -   FINAŁ  ( 17 LUTY   GODZ. 10.15 )

W finale każdy uczestnik ma do wykonania kilka zadań praktycznych z  zakresu :

-    diagnostyki
-    naprawy układu zawieszenia
-    naprawy układu hamulcowego
-    usunięcia niesprawności instalacji elektrycznej
-    diagnostyki silnika

Szczegółowe zadania finaliści otrzymują bezpośrednio od komisji sędziowskiej, która nadzorować będzie prace na poszczególnych stanowiskach.
Zadanie będzie wykonywane na czas.
Każdy z finalistów ma na danym stanowisku maksymalnie 10 min. na wykonanie zadania oraz 2 minuty na zapoznanie się z treścią zadania.
Komisja sędziowska oceniać będzie szybkość i prawidłowość wykonanej pracy.

DLA  NAJLEPSZYCH  NAGRODY  RZECZOWE.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH

Uwaga !     W dniu konkursu proszę wszystkich uczestników o przyniesienie ze sobą  odpowiednich ubrań  roboczych.