W dniach 16 - 17. 01.2017 roku uczniowie mieli możliwość spotkania się z przedstawicielkami Straży Miejskiej zajmującymi się profilaktyką. Klasy 4ct, 2dt, 3dt, 1dt, 3bz, 3az, 2at, 1az, 4at mogły wysłuchać wykładu na temat pracy tej jednostki, jej zadań, a także mogli zadać pytania, które dotyczyły różnego rodzaju wykroczeń i konsekwencji z nimi związanych.
Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w dyskusji i na pewno zyskali o wiele większą świadomość swoich praw, ale i ograniczeń.
Iwona Rybacka