W listopadzie ubiegłego roku po raz pierwszy przeprowadziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”. Wzięło w nim udział czterdziestu czterech (!) uczniów z wszystkich klas technikum. Zmagali się oni z pytaniami testowymi, dotyczącymi fragmentu „Potopu” Henryka Sienkiewicza. Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w tym Konkursie otrzymał Artur Zielonacki z klasy 4bt, któremu serdecznie gratulujemy polonistycznego zacięcia.
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy wyróżnienia oraz dyplomy uznania, zasługując również na gratulacje. Jesteśmy dumni, że „Samochodówkę” reprezentowała tak liczna i ambitna grupa. Mamy nadzieję na udział w kolejnej, przyszłorocznej edycji 
Szkolny Opiekun Konkursu
Karina Polowczyk