Dnia 17.02.2017 roku w szkolnej auli klasy 2bt, 1at, 3dt, 4bt oraz 4dt wzięły udział w spotkaniu z przedstawicielką Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto, sierż. sztab. Moniką Witt na temat konsekwencji prawnych, społecznych i zdrowotnych zażywania substancji niedozwolonych, w tym szczególnie dopalaczy.

Uczniowie obejrzeli prezentacje, wysłuchali wykładu oraz mogli zapoznać się z urządzeniem, które wykorzystywane jest do wykrywania takich substancji w organizmie. Najważniejsze jednak było to, że obecni na spotkaniu mogli również zadać pytania i podyskutować o tym problemie z praktykiem.
Iwona Rybacka