Zachęcamy uczniów Technikum Samochodowego do udziału w nowym konkursie literackim „Oczytani”.
Konkurs odbędzie się 30 marca 2017r., tj. czwartek, w godz. 10.40 – 11.25 w auli.
Składa się z dwóch części: pierwsza to napisanie dłuższej wypowiedzi na temat ulubionej książki, np. może to być recenzja, charakterystyka bohatera, polecenie ulubionej książki znajomej osobie… Temat wypowiedzi pisemnej zostanie podany na początku konkursu w dniu 30.03.17r. Ważne: ulubioną książkę możesz mieć przy sobie, aby wykorzystać cytaty czy przykłady!

Druga część konkursu literackiego obejmuje przyniesienie w dniu konkursu projektu graficznego lub plastycznego okładki ulubionej książki, albo przesłanie wcześniej projektu „żywej okładki” na podany adres mailowy, który uczestnicy otrzymają na swoją skrzynkę odbiorczą w dzienniku elektronicznym ( wraz z regulaminem konkursu ).
Więcej o „żywych okładkach” dowiesz się od swojej Pani polonistki, możesz także poszukać dodatkowych informacji w Internecie.
Zgłoszenia przyjmowane są przez polonistki do 20.03.2017r.
Ogłoszenie wyników - po zebraniu członków Jury w pierwszych tygodniach kwietnia.
Liczymy na przedstawicieli z każdej klasy technikum! Czekają na Was nagrody i wyróżnienia!
W naszej bibliotece szkolnej pojawiło się mnóstwo nowości – może jedna z tych książek zostanie Twoją „ulubioną”?
I pamiętaj: zostań z nami człowiekiem oczytanym!

Organizatorki