Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

ERASMUS+ W LJUBLJANIE
Uczniowie naszej szkoły w okresie od 18 lutego do 4 marca 2017r. mieli okazję  przebywać w stolicy Słowenii, Ljubljanie, jako uczestnicy mobilności w ramach projektu Erasmus+ ‘Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego’. Uczniowie Mikołaj Banaś, Miłosz Bednarek, Radosław Bladocha (3ct), Wojciech Bręczewski, Mateusz Czerniak, Eryk Rembacz (3et) oraz Mateusz Haeusler (3at) odbywali staż zagraniczny w renomowanych serwisach samochodowych marki Renault, Opel i Volkswagen, gdzie zdobyli praktyczne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi i naprawy samochodów z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi.

Opiekunem naszych uczniów podczas wyjazdu była p. Magdalena Bąk, natomiast organizacją stażu i nadzorowaniem uczniów w serwisach zajmował się pan Marko Gale, kierownik szkolenia praktycznego z Zespołu Szkół Zawodowych w Lubljanie. Praca w międzynarodowym zespole rozwinęła również umiejętności językowe naszej młodzieży oraz dała możliwość poznania innej kultury. Mieli oni okazję zobaczyć mnóstwo pięknych zakątków samej stolicy, Ljubljany oraz zwiedzić inne ciekawe miejsca w tym kraju. Chłopacy wrócili do Polski pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo