Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W dniach od 19 marca do 1 kwietnia br. pięciu uczniów Zespołu Szkół Samochodowych uczestniczyło w wymianie w ramach programu Erasmus+ w Paryżu. Uczniowie: Eryk Goroński (3at), Maciej Bednarczyk i Kamil Misiewicz (3ct), Patryk Wójcik i Łukasz Napierała (3az) odbywali staż w szkole samochodowej GARAC - ECOLE NATIONALE DES PROFESSIONS DE L'AUTOMOBILE oraz w serwisach samochodowych: Toyota, Ford, Peugeot, Bosh i NorAuto.

Oprócz pogłebiania wiedzy związanej z motoryzacją grupie udało się również zapoznać z kulturą Francji. Uczniowie zobaczyli najważniejsze zabytki i miejsca w Paryżu takie jak: Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame, Luwr czy reprezentacyjna ulica Champs Elysees z największymi salonami samochodowymi, na końcu której znajduje się wszystkim znany Łuk Triumfalny. Niezapomnianym wspomnieniem będzie dla nich na pewno widok z klifu w miasteczku Etretat w Normandii Północnej nad Kanałem La Manche, do którego zabrali ich gospodarze.

 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo