W dniu 24.03.2017r. w auli szkoły odbyło się spotkanie absolwentów szkoły z przedstawicielami Porsche Inter Auto Polska S.A. Spółka posiada swoje przedstawicielstwa przede wszystkim w większości krajów europejskich, ale występują także na rynku azjatyckim i w Ameryce Południowej. Celem spotkania było przedstawienie propozycji udziału naszych absolwentów w 18-to miesięcznych stażach, po których uczestnicy mają gwarantowane zatrudnienie u lokalnego dealera marek: PORSCHE, AUDI, VW, VW Użytkowe, SKODA. Staże przygotowują do profesjonalnego wykonywania pracy w zawodach: mechanik/elektromechanik i doradca serwisowy (dla absolwentów technikum) oraz mechanik/elektromechanik (dla absolwentów szkoły zasadniczej). Oczywiście po zatrudnieniu możliwa jest dalsza ścieżka rozwoju i kariery w firmie. Staże są płatne i odbywają się wg autorskich planów szkoleń. APLIKUJ DO 30.04.2017 ! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uczestnikami zawierane będą umowy o pracę. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie u największego dealera w/w marek w kraju, profesjonalne szkolenia, rozwój osobisty, naukę języków obcych, Benefit System-Multisport, ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną.