Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W naszej szkole po raz pierwszy odbył się szkolny konkurs literacki "OCZYTANI". W konkursie wzięli udział uczniowie z klas: 1at, 1bt, 1ct, 2at, 2bt, 3at, 3bt, 4at, 4bt.
Konkurs literacki składał się z dwóch części: pierwsza dotyczyła opracowania projektu graficznego okładki ulubionej książki, wybranej przez ucznia i oddanie jej w wyznaczonym terminie ( do 30 marca )członkom Jury, natomiast druga polegała na napisaniu dłuższej wypowiedzi pisemnej na podany w dniu konkursu następujący temat: Poleć swoją ulubioną książkę znajomemu. Zaprezentuj swoją ulubioną książkę tak, aby zachęcić znajomego do jej przeczytania!


Zawodnicy mieli do zdobycia max.12 pkt. ( za całość ). Uczestnicy mogli mieć przy sobie ulubioną książkę i wykorzystać z niej cytaty oraz fragmenty.
Ostatecznie po ocenie okładek i prac pisemnych przez członków Jury (panie polonistki) w dniu 20.04.2017r. wręczono nagrody zwycięzcom - karty upominkowe do Empik-u oraz czapki - osobom wyróżnionym:
I m-ce: Marzena Jeziorna, kl.3at
II m-ce ( ex equo ): Tomasz Radziński z kl. 4at i Jakub Klinge z kl.1bt
II m-ce (ex equo ): Michał Musiał z kl.4at i Tomasz Resler z kl. 2at
Wyróżnienia: Oliwia Hołodyńska z kl. 3bt, Michał Szymański z kl. 4bt i Marcel Łakomski z kl. 2bt.
Zwycięzcom i osobom wyróżnionym serdecznie  gratulujemy oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu literackiego "OCZYTANI".
Organizatorki

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo