Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Pewnie wielu uczniów i nauczycieli naszej szkoły zastanawiało się kilka dni temu, co w Samochodówce robiła ekipa filmowa ? Jako jedyna szkoła zawodowa w naszym województwie zostaliśmy wytypowani do wzięcia udziału w reportażu telewizyjnym pt. "Moja szkoła, moja przyszłość" realizowanego dla Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Telewizji Polskiej S.A.
Kilkoro naszych uczniów, nauczycieli i Dyrekcja szkoły udzialało wywiadu na temat szkolnictwa zawodowego, nauki w Samochodówce i perspektyw pracy po jej ukończeniu. Poniżej kilka zdjęć z realizacji nagrania, a już niedługo będziemy mogli zobaczyć to wszystko na szklanym ekranie, w reportażu na kanałach regionalnych w całej Polsce. Poinformujemy o tym, kiedy odbędzie się emisja.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo