Uwaga, maturzyści kończący szkołę ponadgimnazjalną w 2017 roku !!!
ANR przyznaje STYPENDIA POMOSTOWE na okres pierwszego roku stacjonarnych (dziennych) studiów magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia magisterskie. Od dnia 03 lipca do dnia 18 sierpnia do godziny 16:00 kandydat wypełnia wniosek on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl, gdzie również znajduje się Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2017/2018. Po 25 sierpnia wnioski nie będą przyjmowane !
Dodatkowe informacje pod nr 61 85 60 610
Pracownik: Sylwia Stawujak