Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
W dniach 29-31 maja klasa 2dt miała okazję cofnąć się w czasie i zaznać życia PRL - owskich elit. Nocleg w wagonach sypialnych zwanych potocznie kuszetkami, śniadania w kolejowym bistro Wars i możliwość przebywania na terenie starej parowozowni w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej dla jednych stały się nostalgiczną podróżą w czasoprzestrzeni, dla innych ekstremalnym wyzwaniem...
Klasa odwiedziła obiekt Riese w Górach Sowich na Dolnym Śląsku - kompleks Osówka, czyli podziemne miasto Hitlera, następnie Zamek Książ w Wałbrzychu oraz Młyn Hilberta w Dzierżoniowie. Uczniowie integrowali się przy ognisku, smażąc kiełbaski, grając w gry i spacerując po okolicy. Rozmowom, dyskusjom i pytaniom (zwłaszcza skierowanym do opiekunek) nie było końca. Z pewnością każdemu z uczestników ten wyjazd na długo zapadnie w pamięć. Jedni pozstaną pod urokiem Jaworzyny i okolic, drudzy będą cieszyć się, że przetrwali :)

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo