W dniu 02.10.2017r- poniedziałek w godzinach 8.00- 9.30 w auli ZSS odbędzie się wykład p. adiunkta dr Marcina Piechockiego z Zakładu Dziennikarstwa Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  na temat: "Mechanizmy manipulacyjne w reklamach". W wykładzie biorą udział  klasy 4a/4c/1d Technikum Samochodowego.

Spotkanie odbędzie się w ramach poszerzania treści programowych zarówno
z Wiedzy o Społeczeństwie, jak i Podstaw Przedsiębiorczości i jest dla uczniów obowiązkowy. Będzie to również szansa na zadawanie pytań i krytyczną analizę oglądanych reklam oraz na poznanie przedstawiciela środowiska akademickiego  Poznania. Liczymy, że poprzez udział klas IV zmotywujemy przyszłych absolwentów ZSS do kontynuowania nauki na studiach wyższych.

Marcin Szmidt