Europejski Dzień Języków Obcych, ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy, obchodzony był 26 września już po raz 16 w całej Europie!
W naszej Samochodówce kilkudniowe obchody święta języków były okazją dla naszych uczniów do wzięcia udziału w interesujących warsztatach językowych, które przybliżyły uczestnikom ideę wielojęzycznej Europy. Uczniowie między innymi tworzyli plakaty pod hasłem "Dlaczego warto uczyć się języków obcych", brali udział w quizach językowych i tematycznych, ćwiczyli łamańce językowe na czas oraz oglądali filmy, podczas których zwiedzali stolice europejskie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo w warsztatach i zachęcamy do nauki języków obcych!
Nauczyciele Języków Obcych