Uwaga w dniu 17.10.2017 .r w auli ZSS odbędą się warsztaty na temat: "BIZNESPLAN- co to takiego?"
Warsztaty prowadzić będą pracownicy Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w ramach poszerzania treści programowych z przedmiotu Podstawy Przedsiębiorczości. Uczniowie  otrzymają kalendarze szkolne zawierające informację na temat Unii Europejskiej.
Warsztaty są bezpłatne i odbywają się w ramach Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego
Data:  17.10.2017r - wtorek- AULA ZSS
Godz..12.20-13.05 - klasa 1dt