W dniu 20 października rozpoczęła się LICEALIADA. Nasza szkoła była gospodarzem Turnieju Tenisa Stołowego. W rywalizacji uczestniczyło Liceum Ogólnokształcące nr 9 oraz Liceum Ogólnokształcące nr 16 z Poznania. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Kowalski z kl. 3bz, Krystian Krzewiak z kl. 4dt, Jakub Pawłowski z kl. 3bt oraz Jakub Wojciechowski z kl. 1dt.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanej rywalizacji, natomiast do dalszego etapu Licealiady przechodzi Liceum Ogólnokształcące nr 16. Powodzenia !