Uwaga Uczniowie ZSS ! W środę 25.10.2017 r. o godz.13.10 w auli ZSS odbędzie się spotkanie z Prezesem Zarządu Serwis Personalny Sp. z o.o., certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych i ekspertem stosowania przepisów RODO oraz zarządzania systemem ochrony danych osobowych p. Pawłem Świderskim, którego tematem będzie: "Absolwent na rynku pracy- czyli praktyczny poradnik przed rozpoczęciem działalności zawodowej". Spotkanie odbywa się w ramach Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego i jest szansą dla uczniów na poznanie zagadnień rynku pracy oraz zasad działania Agencji Pracy Tymczasowe. W spotkaniu biorą udział klasy: 4at/ 4bt/ 3bz/ i 2az.
Organizator: Marcin Szmidt