Uwaga! Mamy szansę w tym roku wesprzeć Drużynę Szpiku i stworzyć własną SZPIKOWĄ PACZKĘ dla podopiecznych Fundacji Anny Wierskiej DAR SZPIKU.

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych momentów w roku i zbliża się do nas wielkimi krokami…Jest to także bardzo ważny czas dla ludzi chorych oraz ich bliskich. Właśnie takie osoby wspiera Drużyna Szpiku.

Co jest potrzebne?

- pościele, ręczniki, koce

- zabawki, gry, artykuły papiernicze

- chemia domowa typu proszki do prania, płyny do płukania, kąpania, mycia, okien, podłóg, pasty do zębów, szampony, mydła, balsamy, kremy, środku dezynfekujące.

- jedzenie: kawy, herbaty, konserwy (szynka, ryby, pasztety), ryż, cukier, makaron, majonez, ketchup, musztarda, olej, oliwa, przyprawy, soki, słodycze, i inne produkty o długim terminie przydatności.

Zbiórka trwa do 30 listopada. Produkty można przynosić do biblioteki, gabinetu psychologa szkolnego lub zostawiać w holu szkoły w "szpikowym kartonie"
Pamiętajcie LICZY SIĘ KAŻDY GEST !!!