Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Uwaga! Mamy szansę w tym roku wesprzeć Drużynę Szpiku i stworzyć własną SZPIKOWĄ PACZKĘ dla podopiecznych Fundacji Anny Wierskiej DAR SZPIKU. 

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych momentów w roku i zbliża się do nas wielkimi krokami…Jest to także bardzo ważny czas dla ludzi chorych oraz ich bliskich. Właśnie takie osoby wspiera Drużyna Szpiku.

Co jest potrzebne?

- pościele, ręczniki, koce

- zabawki, gry, artykuły papiernicze

- chemia domowa typu proszki do prania, płyny do płukania, kąpania, mycia, okien, podłóg, pasty do zębów, szampony, mydła, balsamy, kremy, środku dezynfekujące.

- jedzenie: kawy, herbaty, konserwy (szynka, ryby, pasztety), ryż, cukier, makaron, majonez, ketchup, musztarda, olej, oliwa, przyprawy, soki, słodycze, i inne produkty o długim terminie przydatności.

Zbiórka trwa do 30 listopada. Produkty można przynosić do biblioteki, gabinetu psychologa szkolnego lub zostawiać w holu szkoły w "szpikowym kartonie"
Pamiętajcie LICZY SIĘ KAŻDY GEST !!!

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo