Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie świątecznym zatytułowanym "Filmy katastroficzne na dużym ekranie". Konkurs odbędzie się 15.12.2017r., tj. piątek, w godz. 10.40 - 12. 15 w auli szkolnej.
Lista filmów:
1. "Titanic" (1997r.)
2. "Apollo 13" (1995r.)
3. "Pojutrze" ( 2004)
4. "Niemożliwe" ( 2012r.)
5. "San Andreas" ( 2015r.)
Regulamin konkursu: uczniowie zgłaszają chęć udziału w konkursie do Pań polonistek ( do dnia 27.11.2017r.).Uczestnikom konkursu Panie polonistki wpisują do dziennika zwolnienia z lekcji.
W konkursie mogą uczestniczyć zespoły 2.osobowe z danej klasy ( warunek konieczny ). Uczestnicy konkursu odpowiadają ( w zespołach ) na pytania dotyczące znajomości filmów: akcji, wydarzeń, bohaterów oraz aktorów, reżyserów i muzyki. Odpowiedzi zapisują na kartach odpowiedzi. Po I etapie zostają w auli zespoły, które zdobyły najwięcej punktów. Pozostali uczniowie wracają na lekcje. Po przeprowadzeniu II etapu, podliczeniu punktów i ogłoszeniu  wyników zwycięzcom zostaną rozdane nagrody - karty podarunkowe do MediaMarkt (za zajęcie I, II i III miejsca ) oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników (czekoladowe Mikołaje ). 
Elżbieta Drzazga - w imieniu komisji przedmiotów humanistycznych

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo