Dnia 15 listopada 2017 roku, w związku ze Światowym Dniem Rzucania Palenia przypadającym na 16 listopada, zorganizowaliśmy badanie poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu przebadały około 50 uczniów naszej szkoły. Każdemu rozdały ulotkę na temat szkodliwości palenia papierosów oraz porozmawiały z tymi uczniami, u których wynik badania nie był satysfakcjonujący.

Zainteresowanie akcją było bardzo duże - to cieszy. Zacznijcie dbać odpowiedzialnie za swoje zdrowie. Hasło na ten rok: Samochodówka rzuca palenie!
Iwona Rybacka