Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,
Zapraszamy do udziału w akcji „OPATRUNEK NA RATUNEK” – zbieramy środki opatrunkowe dla przychodni misyjnych w Afryce, wspieranych przez Fundację Pomocy Humanitarnej  „Redemptoris Missio”. W misyjnych przychodniach  brakuje dosłownie wszystkiego. Każdy bandaż, czy plaster są na wagę złota. Kiedy przychodzą paczki z Fundacji to zawsze wielka radość i święto.
Co jest potrzebne?
· każdy bandaż (czy to dziany, czy elastyczny), gazy (jałowe i niejałowe),
· kompresy (jałowe i niejałowe),
· plastry opatrunkowe,
· rękawiczki gumowe,
· wata i środki do dezynfekcji ran (ale tylko w proszku).
Rzeczy te można nabyć w każdej aptece.
Komu przekazywać dary?
Opisane dary (imię, nazwisko i klasa – abyśmy mogły Wam podziękować)  prosimy przynosić do:
·Biblioteki Szkolnej,
·pani Anety Paczyńskiej (sala 202)
·pani Anny Kwiatkowskiej (sala 208 lub 213)
Do kiedy trwa zbiórka?
Dary prosimy przynosić do końca listopada.  Zapraszamy do udziału w akcji!