WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - warsztaty dla maturzystów z Wyższą Szkołą Bankową

Dnia 21.11.2017 roku klasa 4at i 4bt miały okazję wziąć udział w warsztatach na temat wystąpień publicznych. Zajęcia te zorganizowano w ramach współpracy naszej szkoły z Wyższą Szkołą Bankową i udziału w programie "Projekt - Mobilna Akademia Sukcesu/Kompetencji".

Tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z głównymi zagadnieniami dotyczącymi sztuki wystąpień: sposobem doboru treści i jej prezentacji, emisji głosu oraz mowy ciała. Mamy nadzieję, że wiedza ta zostanie wykorzystana podczas ustnych egzaminów maturalnych.