Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

Podobno chodzi o to, aby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika... Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych w dniu 9 lutego br., pierwszy raz w historii Ligi Halowej Piłki Nożnej zajęła w finale I miejsce, a co za tym idzie została Mistrzem Miasta Poznania wśród szkół ponadgimnazjalnych sezonu 2017/2018.

Drużyna w składzie: Michał Sosnowski, Michał Jadowski, Dawid Kaczmarek, Adam Buczma, Daniel Załęski, Paweł Świtalski, Filip Silski, Dominik Gburczyk, Krzysztof Kulczak, Grzegorz Mąderek, Patryk Czerniak, Kacper Jasiak i Patryk Gościniak rozpoczeła zawody od meczu z Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego i spektakularnym wynikiem 5:1, kolejny mecz z Zespołem Szkół Budowlanych zakończyła 3:1. Ostatnie starcie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zremisowała 2:2. W całym sezonie nasz zespół rozegrał 23 mecze (22 wygrane, 1 remis - DROGA PO ZŁOTO ). Mamy zatem niemałe powody do dumy. Serdecznie gratulujemy chłopakom oraz trenerowi Darkowi Oszmałkowi i życzymy kolejnych sukcesów !

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo