Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Nie żebyśmy chcieli być nudni...ale po prostu znowu jesteśmy najlepsi.  Na koncie reprezentacji Samochodówki w piłce nożnej odnotowaliśmy kolejny sukces. Tym razem było to zwycięstwo w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POSiR - MOS 2017/2018. 
Nasza drużyna w składzie: Michał Sosnowski, Michał Jadowski, Dawid Kaczmarek, Adam Buczma, Daniel Załęski, Paweł Świtalski, Filip Silski, Dominik Gburczyk, Krzysztof Kulczak, Grzegorz Mąderek, Patryk Czerniak, Kacper Jasiak i Patryk Gościniak, po zdobyciu w lutym tytułu MISTRZA POZNANIA w XVIII edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej nie mogła sobie pozwolić na przegraną. I tak oto znów stanęliśmy na najwyższym stopniu podium, zwyciężając w finale z Liceum Ogólnokształcącym Św. Marii Magdaleny. Piłkarze Samochodówki zostali docenieni również za całokształt. Najlepszym  zawodnikiem turnieju został Daniel Załęski, królem strzelców - Dawid Kaczmarek, a najlepszym bramkarzem - Michał Sosnowski, który w finale nie wpuścił ani jednej bramki. Boisko na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na Śródce okazało się zatem szczęśliwe i to właśnie tam pokazaliśmy swoją dominację wśród poznańskich szkół. Gratulacje dla chłopaków oraz trenera Dariusza Oszmałka. Tak trzymać !

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo