Dnia 22.05.2018 roku odbyło się spotkanie z uczniami klas pierwszych (1ab,1at,1ct) przedstawicielek Wydziału Profilaktyki Straży Miejskiej oraz Policji z Komendy Poznań - Nowe Miasto na temat sytuacji prawnej osób nieletnich. St. sierż. Adam Szczepaniak poinformował młodzież o konsekwencjach niewłaściwego ich zachowania i prawach, które im przysługują.
Uczniowie zdobyli wiedzę na temat wykroczeń, posiadaniem niedozwolonych substancji, paserstwa, konsekwencji umieszczania zdjęć na portalach społecznościowych bez zgody rodziców nieletnich. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu wielu z Was będzie lepiej znało prawo i konsekwencje zachowań niewłaściwych.
Iwona Rybacka