Dnia 15 maja 2018 roku sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu w ramach projektu "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - Kontra HIV". Zajęcia te miały podnieść poziom wiedzy z zakresu HIV/AIDS wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Dzięki temu uczniowie Samochodówki będą mogli przekazywać wiedzę na ten temat poprzez edukację rówieśniczą na zajęciach z wychowawcą w przyszłym roku szkolnym. Gratulacje!

Iwona Rybacka