Dnia 5 czerwca 2018 roku klasa 2dt mogła zwiedzić School of Form - uczniowie zwiedzali kolejne pracownie: prototypowania (warsztat stolarski, ślusarki, maszyn numerycznych), studio ceramiczne, studio foto-video, robotyki, laboratorium komputerowe, pracownię krawiecką. To szkoła, która stawia na praktyczne umiejętności - uczniowie mogli spotkać się ze studentami, którzy sami projektują i drukują swoje pomysły dzięki drukarkom 3d.
Najbardziej fascynującym miejscem była pracownia robotyki, gdzie mogliśmy zobaczyć roboty typu KUKA, po zaprogramowaniu których można użyć niemalże do wszystkich projektów.

Iwona Rybacka