Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi – akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje.

Nasza szkoła jak co roku czynnie bierze udział w promowaniu postaw ekologicznych. Włączając się w tą słuszną akcję posprzątaliśmy tereny wokół naszej szkoły. Dziękujemy w tym roku uczniom z naszej szkoły oraz nauczycielom za włożoną pracę. Cieszymy się, że mieliście chęci do pracy i nie jesteście obojętni na czystość naszej planety.

Organizatorka akcji
Marzena Borach

akcja segregacja2018

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo