Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W dniu 14 września w Samochodówce obchodziliśmy Dzień Patrona-Sportu i Integracji. W godzinach porannych wszystkie klasy pierwsze spotkały się w salach z wychowawcami i przystąpiły do realizacji projektów - budowy pojazdów samochodowych. Ważna była tutaj kreatywność i pomysłowość oraz umiejętność pracy w grupie. Prace uczniów przeniesione zostały do auli szkolnej, gdzie poddano je "surowej ocenie" :) jury. Rywalizacja klas została oczywiście odpowiednio oceniona, a najlepsi zostali nagrodzeni. Następnie rozpoczęły się rywalizacje sportowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły w następujących konkurencjach: bieg terenowy, skok w dal, tenis stołowy, tor przeszkód, bieg sztafetowy, rzut piłką do kosza lub tłokiem do celu.

Młodzież mogła również spróbować swoich sił w przeciąganiu liny oraz w konkursie mechanika, który odbywał się na hali Warsztatów Szkolnych. Tam uczniowie dokręcali śruby na czas, rozwiązywali zadania matematyczne i mogli wykazać się w umiejętnościach MECHANIKA przy pojazdach samochodowych..a więc przy tym, na czym znają się najlepiej. Po zakończonych zawodach zwycięscy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni i przystąpiliśmy do procesu regeneracji przy smacznej grochówce.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo