Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
26 września to dzień, w którym Rada Europy zachęca 800 milionów Europejczyków z 47 krajów do nauki języków obcych – niezależnie do wieku. W szkołach, na kursach, w trakcie spotkań ze znajomymi albo samotnie w domu - to, jak Europejczycy będą się uczyć obcych języków, nie ma najmniejszego znaczenia. Ważny jest zapał i świadomość czekających korzyści. Wydarzenia organizowane 26 września mają uświadamiać istotne znaczenie wielojęzyczności w Europie. W naszej Samochodówce kilkudniowe obchody święta języków były okazją dla naszych uczniów do wzięcia udziału w interesujących warsztatach językowych oraz konkursach.
Uczniowie między innymi wzięli udział w szkolnym etapie europejskiego konkursu ‘EDL T- Shirt Contest’. Zwycięzcą został Mikołaj Jabłoński z klasy 3ct. Kolejne miejsca zajęli Patryk Berger (4ct) oraz Adrian Kubiak (3ct). Quiz z języka niemieckiego wygrali Damian Wiśniewski i Andrzej Podejma z klasy 3dt.
Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo w warsztatach i zachęcamy do nauki języków obcych!
Nauczyciele Języków Obcych

 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo