Dnia 15 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się lekcje tańca prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt – wszystko to działo się w związku z przystąpieniem w poprzednim roku szkolnym do Projektu profilaktyczno-edukacyjnego organizowanego przez Urząd Miasta Poznania pn. „Poznań uzależniony od profilaktyki”. Klasy 4et i 1bb uczestniczyły w zajęciach związanych z tańcem, czekają ich jeszcze spotkania ze Strażą Miejską, Policją oraz lekcje terapeutyczno-profilaktyczne przygotowane przez Fundacje „Nowe Horyzonty”.
Oto kilka fotek z prób tanecznych, uczniowie radzili sobie fantastycznie!
Iwona Rybacka