"Superbohater na dużym ekranie":

Konkurs odbył się 14.12.2018r. w auli - w dwóch etapach: I etap - pytania zamknięte, etap II - pytania otwarte. Zawodnicy odpowiadali na pytania w zespołach 2.osobowych. Do konkursu zgłosili się uczniowie z technikum i szkoły branżowej z klas: 1bb, 2ab, 2at, 2bt, 2dt, 3bz, 3at, 3bt, 3ct, 3dt, 4at, 4bt, 4ct, 4dt, 4et. Do konkursu przystąpiło ponad 60 uczniów. Do II etapu przeszło 11 zespołów z klas: 1bb, 2at, 2bt, 2dt, 4at, 4bt. Temat konkursu dotyczył filmowych "Superbohaterów", znanych z wielu filmów o charakterze przygodowym, fantastycznym, czy filmów akcji. Do konkursu wybrano pięć filmów: "Avangers", "Batman: Mroczny rycerz nadchodzi", "Wonder Woman", "Liga niezwykłych dżentelmenów", "Superman".

Wyniki:

I miejsce: klasa 4at - Maksymilian Hulalka i Adam Kaźmierczyk

II miejsce: klasa 2at - Dariusz Bejma i Witold Bartoszak

III miejsce: klasa 2at - Bartosz Kozłowski i Michał Stanisławski

Wyróznienia:

Miejsce IV ex equo - kl. 4at - Michał Kozłowski i Mikołaj Perzak, klasa IVet - Adrian Jackowiak i Paweł Grzeczka.

Zwycięzcy otrzymali karty upominkowe do MediaMarkt i czekoladowe Mikołaje, pozostali - czekoladowe Mikołaje i słodycze.

Elżbieta Drzazga i Monika Magas