Dnia 17 grudnia 2018 roku zorganizowany został po raz kolejny w naszej szkole Dzień bez przekleństw. Polonista, Pan Artur Pietrzak zadbał z klasami pierwszymi o akcję plakatową na korytarzach szkoły, natomiast później odbyły się warsztaty, podczas których można było zaprojektować koszulkę związaną z nieakceptowaniem w ZSS wulgaryzmów oraz stworzyć logo tego dnia, a także napisać krótki wiersz na ten temat.

Wszyscy świetnie się bawili, a najlepsi otrzymali nagrody oraz słodycze. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w tak ważnym dla dbających o kulturę języka uczniów poznańskiej Samochodówki.

Iwona Rybacka