Zespół Szkół Samochodowych bierze udział w plebiscycie "SZKOŁA ROKU 2019". Plebiscyt ten, zorganizowany został przez PORTAL WASZAEDUKACJA.PL, przy współudziale MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH. W dniach od 4 do 24 lutego przeprowadzone zostanie głosowanie na najpopularniejszą szkołę średnią w Poznaniu. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zostanie ogłoszone podczas GALI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 1 MARCA 2019 ROKU O GODZINIE 12:00 PODCZAS TARGÓW EDUKACYJNYCH NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POZNAŃSKICH. Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na Samochodówkę !!!