Jak widać, można być uzdolnionym humanistycznie zapaleńcem motoryzacyjnym - tegoroczny maturzysta Filip Przepiera z klasy 4dt został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego FRASZKA. Trzynastu uczniów Samochodówki brało udział w językowych zmaganiach. Rozwiązywali test (pytania zamknięte z dziedziny literatury, teorii literatury oraz gramatyki). Następnie odpowiadali na pytania otwarte na zadany temat. Filip był najlepszy - pozostali uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy uznania. Gratulujemy!