Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Ponad 250 szkół i uczelni wzięło udział w tegorocznych TARGACH EDUKACYJNYCH 2019 na MTP w Poznaniu. W pierwszy marcowy weekend młodzież mogła odwiedzić stoiska placówek, z którymi wiąże swoją najbliższą edukacyjną przyszłość. Szkoły reprezentowały nową ofertą dotyczącą naboru, odbyło się wiele ciekawych prelekcji, wykładów oraz spotkań. Dużą popularnością cieszyły się pokazy umięjętności uczniów klas zawodowych, w które obfitowała jak zawsze STREFA ZAWODOWCÓW.

Nauczyciele mogli wziąć udział w konferencjach, wystawach i zaznajomić się z ofertą szkoleń oraz kursów podnoszących kwalifikacje. Poznali najnowsze technologie w edukacji oraz innowacyjne metody nauczania. Targi edukacyjne zazwyczaj sprzyjają nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmielają młodych ludzi i ułatwiają przeprowadzanie rozmów, dotyczących wyboru kolejnego kierunku kształcenia. Jeśli chodzi o szkolnictwo zawodowe nie mogło zabraknąć Samochodówki. Stoisko w tym roku cieszyło się jak zawsze dużym zainteresowaniem, które mamy nadzieje przerodzi się w tłumy nowych zdolnych młodych ludzi, którzy zasilą szeregi naszej szkoły.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo