Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Uczennice, w imieniu SU oraz Pauliny Michalak z kl. 3dt (pomysłodawczyni i organizatorka akcji) dziękujemy serdecznie za wsparcie finansowe i rzeczowe zbiórki na rzecz Schroniska dla zwierząt w Gaju. Zebraliśmy pokaźną kwotę 956,69 zł, za którą Paulina zakupiła karmę dla psów i kotów oraz dostarczyła ją do schroniska. Szczególne podziękowania należą się uczniom klas: 1bt, 1ct, 2ab, 2at, 2ct, 2dt, 3bt, 3ct, 3dt oraz 3et, a także kilku nauczycielom, Panom z warsztatów szkolnych oraz Paniom z administracji.
Serdecznie dziękujemy