Z okazji I Dnia Wiosny uczniowie Samochodówki przyszli do szkoły ubrani w kolorze, który wcześniej wylosował przedstawiciel klasy. Wspólnym zadaniem było wykonanie zdjęcia klasowego i przesłanie go do opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Na tej podstawie wybrano trzy zwycięskie klasy, które najbardziej wyróżniły się danym kolorem na zdjęciu. Konkurs na najlepszą fotkę wygrała klasa 4bt. Za wyróżniające się zdjęcia nagrody otrzymały klasy: 3bt oraz 2ab. Pozostałe klasy: 4dt, 1ct, 1bt oraz 1bb cieszyły się słodką niespodzianką...