Dnia 26.03.2019 roku klasy 1ct i 3et mogły obejrzeć spektakl wystawiony przez Teatr edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa pt. „Zagubione sumienie”.

Uczniowie mogli przeżyć razem z aktorami sytuacje związane z radzeniem sobie z agresją i przemocą w szkole. Zobaczyli, że warto żyć inaczej oraz tworzyć pozytywny wizerunek i styl bycia. Mogli ocenić postępowanie Milki i Nochala – poznać sposoby rozwiązywanie sytuacji konfliktowych i wiedzieć do kogo można zwrócić się o pomoc w stanie zagrożenia.
Iwona Rybacka