Uczennica Samochodówki - Paulina Walorska z klasy 1ct zajęła I miejsce w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Kryminalnego „Studium zbrodni", w kategorii: recenzja filmu lub serialu kryminalnego. Wydarzenie organizował Zespół Szkół Mechanicznych pod patronatem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Paulina napisała recenzję serialu „Prywatne śledztwa Tamron Hall” i udało się jej oczarować jury konkursowe. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! W dniu 21 marca odbyła się uroczysta gala, podczas której Paulina odebrała nagrodę, a fragmenty jej recenzji zostały przedstawione podczas występu przygotowanego przez uczniów ZSM. Gratulacje!!!