Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Co to jest kultura filmowa? Jakie filmy powinien zobaczyć kulturalny człowiek? Co to są DKF-y? Na czym polega nocny maraton filmowy? Kto wynalazł kino? Kto jest największą gwiazdą X Muzy? W ramach projektu "Kulturalna samochodówka" w dniu 03.10.2019 r. mury Samochodówki odwiedził dr Wiesław Kot - publicysta, wykładowca UAM, UEP, WSUS, autor 15 książek.
Zajmuje się publicystyką związaną z filmem, literaturą oraz innymi obszarami kultury. W latach 1999–2001 był szefem działu kultury "Wprost". Potem odszedł do „Newsweek”, gdzie kierował działem kultury do końca 2004 roku. Wspólnie z Beatą Sadowską prowadził program „Na każdy temat” w telewizji Polsat. Od 2005 r. był zastępcą redaktora naczelnego "Wprost". Jest autorem audycji filmowej „Kino Kota” w Radiu Tok FM oraz programu „Seans sensacji” w stacji Kino Polska. Przez pewien czas prowadził wraz z Pawłem Zarzecznym program publicystyczny „Pogromcy hitów”, emitowany na antenie TV4. Cieszymy się, że nasza szkoła gościła tak zacną postać, jaką jest p. dr Wiesław Kot.

 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo