Dnia 9 października odbył się Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich klas pierwszych ZSS. Pierwszoklasiści nie mieli okazji wziąć udziału w meczach, rozgrywanych podczas tegorocznego Dnia Sportu. W związku z tym nasi trenerzy zorganizowali turniej specjalnie dla nich. Chętni uczniowie walczyli o tytuł Mistrza Szkoły klas I. Pogoda dopisała wyśmienicie, a wyniki przedstawiają się następująco: miejsce 1 - klasa 1bb, miejsce 2-klasa 1at i miejsce 3 - 1ct. Musicie być czujni, ponieważ już niedługo odbędą się kolejne turnieje tego typu, tym razem w takich dyscyplinach jak siatkówka i koszykówka. Niech wszystkie ukryte talenty mają się na baczności - znajdziemy Was :)