W ramach projektu #kulturalna samochodówka# w dniu 10.10.2019 r. mury samochodówki odwiedził Dyrektor Teatru Muzycznego w Poznaniu dr Przemysław Kieliszewski. Uczniowie mieli okazję poznać drogę absolwenta prawa do stanowiska dyrektora teatru i zadać pytanie człowiekowi renesansu - prawnikowi, muzykowi, kulturoznawcy i menedżerowi w jednej osobie.
Gość pokazał plany rozwojowe instytucji kultury, zaraził uczniów pasją i ogromnym zaangażowaniem w wykonywanie swoich obowiązków. Pokazał ogromną pracę, jaka towarzyszy spektaklom teatralnym. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie odwiedzą zaprzyjaźnione mury poznańskiego Teatru Muzycznego.